نمایشگاه هنر قلمزنی زیورآلات نقره دست ساز برپا می‌شود

0
883

نمایشگاه هنر قلمزنی با آثار نیما ساعی برگزار میشود . گالری مس‌نگار به عنوان تنها نگارخانه‌ای که به صورت تخصصی به معرفی هنر قلمزنی می پردازد، این بار نمایشگاه هنر قلمزنی را تدارک دیده است با عنوان زیورآلات نقره دست ساز. در این نمایشگاه چهار روزه که از روز جمعه دهم آذر ماه در گالری مس‌نگار افتتاح خواهد شد،

به گزارش نشریه پروانه به نقل از مهر .  نگین گلچین‌پور مدیر روابط عمومی گالری مس‌نگار درباره این نمایشگاه هنر قلمزنی گفت: «قلمزنی در کشور ما تاریخ کهنی دارد. در سال های اخیر شاهد اجراهای دقیق نقوش و طرح ها از هنرمندان پراستعداد قلمزن هستیم، این نقوش نه تنها بر روی ظروف و گلدان های تزیینی، بلکه زینت زیورآلاتی شدند که این روزها مورد استقبال نسل جوان قرار گرفته است. در واقع این امر پیوند نسل امروز است با هنرهای سنتی و کهن سرزمینمان.»

نمایشگاه هنر قلمزنی «زیورآلات نقره قلمزده» در روز جمعه هفته جاری، دهم آذر ماه، از ساعت ۱۶:۳۰ افتتاح شده و به مدت چهار روز در گالری مس‌نگار واقع در مجتمع پارک پرنس، واحدِ تجاریِ شماره ۵ و به نشانی تهران ـ خیابان ملاصدرا ـ خیابان شیراز شمالی ـ کوچه حکیم اعظم، برپا خواهد بود.

ارسال دیدگاه

Please enter your comment!
Please enter your name here